FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Conquiztador

Ronnie25.03.2012 10:04

Exista doritori? Daca ne strangem facem un campionat frumusel.

SuperstaR1825.03.2012 10:34

Eu. dar la asta chiar ma bag, nu la ca la counter :D. Nu stiu cum ati jucat pana acum, mie mi-ar conveni in zilele saptamanii dupa 22:00.

drvladyk25.03.2012 11:56

si eu, tot asa pe seara

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.03.2012 12:05

Am 2000 de jocuri din care 1700 numai la sport.

Ronnie25.03.2012 12:15

Sa inteleg ca te inscrii sau nu? Jucam pe seara, nu e problema.

drvladyk25.03.2012 12:56

sa imi dai pm te rog cand e, ca sa imi vina mail in caz ca am forumu inchis sau sa imi scriii pe fb tiam dat pm cu numele

Tupac Amaru25.03.2012 17:00

No offence

 

un "joc" taman bun de spalat creiere, nu are nici o legatura cu notiunile de cultura sau eruditie, plus ca eu am identificat scurt doua greseli grave, pe care referentii le trecusera cu vederea.

Intr-un cuvant, PRO(stire) TV pe fata!

 

Sfat: incercati o carte sau macar internetul.

Sa aveti spor!

 

PS: un post TV la care redactorii nu au fost prea pasionati de scoala nu are cum sa cultive populatia. JET!

Ronnie25.03.2012 19:43

Intr-o societate in care media promoveaza doar scandaluri si senzationaluri imi pare ca un joc bazat pe cultura generala e bine venit. Tind sa cred ca parerea ta este datorata faptului ca acest site este al celor de la media pro.

 

Prin acest joculet eu vad doar o alungare a monotoniei si plictiseli. Cine vrea sa-si aprofundeze cunostintele sunt convins ca o face prin alte metode.

drvladyk25.03.2012 19:59

nu e neaparat cultura generala, dar e mai bine decat sa ardem gazu aiurea. ne scuzi frate unii din noi am mai dat si cu cartea sa stii...macar de-o septica asea...da ne mai luam si cu jocu ne cerem scuze ca nu corespundem maretelor standarde ale d=voastra... citim numa' pozele nu ne place cartea ce sa-i faci

cristy.steaua2125.03.2012 20:01

Ma bag si eu la joc...

Ronnie25.03.2012 20:34

Mai asteptam 2-3 zile sa fim siguri ca au vazut toti cei care doresc acest topic si ii dam drumul.

cristy.steaua2129.03.2012 16:43

Cred ca se poate incepe.. ce ziceti? :)

only man07.04.2012 21:43

Ma bag si eu daca e.

Ronnie08.04.2012 07:50

Nu stiu daca mai facem. Sunt prea putini doritori. 5.

drvladyk08.04.2012 14:32

cati trebuie? am jucat acu cativa ani si stiu ca era in 3