Sper sa nu va enervez sau ceva,dar am mare nevoie de ceva............
Luna asta e ziua varului meu si fiindca tin f mult la el, vreau sa-i fac cadou ceva unic,un tricou cu autografele jucatorilor de la Steaua...nu ma bani sa cumpar sau ceva de genu si m-am gandit ca voi...ca niste baieti cumsecade mi-ati putea trimite...va dau adresa....ce ziceti,ma puteti ajuta?
Sper ca nu v-am plictisit sau enervat sau ceva de genu.Stiu ca nu asta e locu unde se vb de-astea dar nu mi-a venit alta idee.Va pup si ast rasp pe adresa r***@*** :lol:
