VS
FC Steaua Bucuresti - Astra Ploiesti
VS
FC Steaua Bucuresti - Astra Ploiesti
Nimeni la meci!!!
Sa vedem daca chiar se joaca in Ghencea.
Merge cineva daca se joaca , cu adevarat in Ghencea ?
Tocmai asta zic,daca se joaca in Ghencea nu va ingramaditi la meci. sper sa joace cu 200-300 de spectatori
Tocmai asta zic,daca se joaca in Ghencea nu va ingramaditi la meci. sper sa joace cu 200-300 de spectatori
Cand o sa intelegeti ca nici asta nu e solutia? Ca nu mergem noi la meci i se rupe fix .... , in schimb, daca mergem iar pe Ghencea si il injuram , nu cred ca i-ar conveni . O sa planga dupa mall arena, iar acolo nu mai are loc momentan..
P.S. Cred ca e momentul revenirii noastre , a contestatarilor si a celor care inca nu ne-am lasat calcati in picioare , pacaliti de oieru asta infect , sa-i mai dam o data macar ce i se cuvine ..
P.S.2 : Remember...bECALI deschide geamu' s-auzi cum iti ..... neamu !
Cum sa revina ma in Ghencea parizerul magic si sa nu suporte consecintele? asta-i buna...
"sarut mana, da-ti-ne si noua 500 de bilete, va rog! unde? la peluza a 2-a!"
NE VEDEM PE Ghencea, cioBANE!
ps la ps-ul lui kid4dia : oricum presimt ca nu stam mai mult de o repriza, o sa gaseasca motiv sa intre-n noi, sa ne dea afara. 100% se gandeste de pe acum, l-a sunat mitica si i-a zis "ai grija cu vagabonzii, ai grija ca e ieftina bautura in Romania!"
"sarut mana, da-ti-ne si noua 500 de bilete, va rog! unde? la peluza a 2-a!"NE VEDEM PE Ghencea, cioBANE!
ps la ps-ul lui kid4dia : oricum presimt ca nu stam mai mult de o repriza, o sa gaseasca motiv sa intre-n noi, sa ne dea afara. 100% se gandeste de pe acum, l-a sunat mitica si i-a zis "ai grija cu vagabonzii, ai grija ca e ieftina bautura in Romania!"
Asta e o certitudine,ca nu ne prinde mai mult de o repriza in peluza,dar e buna si aia nu?![]()
da, sper sa nu iasa un fel de "hai s-o facem si p-asta" ..putini/multi, cati o sa fim, sa ne facem auziti, pentru 1 minut, 2 , 20 sau tot meciul...sa-i aratam ca ne-a fost "dor" de el ![]()
da, sper sa nu iasa un fel de "hai s-o facem si p-asta" ..putini/multi, cati o sa fim, sa ne facem auziti, pentru 1 minut, 2 , 20 sau tot meciul...sa-i aratam ca ne-a fost "dor" de el![]()
Absolut. Asadar, toti ce il iubiti "in gura" , ne vedem in pel SUD duminica seara! Sa ne aratam atasamentul senzational fata de "finantator" !
daca mergem sa il iubim mergem dar nu sa mergem si sa stam calmi
mrg oricum cred ca tot stadionul se va umple la fel ca mall-ul national pt ca e un trend acum sa vi pe stadion sa faci poze. mai ales ca se joaca iar in Ghencea.
cum spuneati si voi mai sus,o repriza? mi se pare c-am mult totusi,eu nu ma astept sa ne lase 20 de minute ![]()
Si pentru 5 minute de stat in Peluza vin de la Constanta!
answer aceeasi poveste si aici
tot de la malu` marii, vin si de vineri acolo
ca e drumu` moca ![]()
answer aceeasi poveste si aicitot de la malu` marii, vin si de vineri acolo
ca e drumu` moca
![]()
bun asa cu drumul moca. Eu cam trebuie sa ma bag la combinatie.
Nimeni la meci, cu toti la Brasov duminica.
Pana la urma unde se joaca? Am vazut pe gesepe varianta regie. Merge cineva acolo? ![]()
e cam ultima noastra sansa, parerea mea...din cate am inteles eu se joaca in Ghencea, eu zic sa mergem (cei de la sud, sau care vor sa mearga sa-l conteste) sa-l injuram, sa-l facem sa-si aduca aminte, ca ACASA pentru ADEVARATA Steaua e doar Ghencea, nu mall-uri sau pe la tara..
da, sper sa nu iasa un fel de "hai s-o facem si p-asta" ..putini/multi, cati o sa fim, sa ne facem auziti, pentru 1 minut, 2 , 20 sau tot meciul...sa-i aratam ca ne-a fost "dor" de el![]()
si pentru 3 minute as venii din Cluj , daca e sigura treaba .
fac pariu ca bate Astra...
Asadar, duminica in Peluza Sud ?! hai sa ne lamurim mai rpd cu chestia asta,sa incercam sa fim cat mai multi ..
Da, si primele doua razboaie mondiale tot pe net au inceput ![]()
Biletele stie cineva cand se pun in vanzare?
Adevarata stea joaca duminica la Brasov.
Biletele stie cineva cand se pun in vanzare?