FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Astra 2-1 (2-1)

«12»
Daniel-Ionut12.03.2012 18:55

steauafc_mic.gif VS astra_mic.gif FC Steaua Bucuresti - Astra Ploiesti

 

S.Mariuss12.03.2012 19:27

Nimeni la meci!!!

Daniel-Ionut12.03.2012 19:43

Sa vedem daca chiar se joaca in Ghencea.

tottiSUD12.03.2012 21:20

Merge cineva daca se joaca , cu adevarat in Ghencea ?

S.Mariuss13.03.2012 08:22

Tocmai asta zic,daca se joaca in Ghencea nu va ingramaditi la meci. sper sa joace cu 200-300 de spectatori

kid4dia13.03.2012 08:44
Tocmai asta zic,daca se joaca in Ghencea nu va ingramaditi la meci. sper sa joace cu 200-300 de spectatori

 

 

Cand o sa intelegeti ca nici asta nu e solutia? Ca nu mergem noi la meci i se rupe fix .... , in schimb, daca mergem iar pe Ghencea si il injuram , nu cred ca i-ar conveni . O sa planga dupa mall arena, iar acolo nu mai are loc momentan..

 

P.S. Cred ca e momentul revenirii noastre , a contestatarilor si a celor care inca nu ne-am lasat calcati in picioare , pacaliti de oieru asta infect , sa-i mai dam o data macar ce i se cuvine ..

P.S.2 : Remember...bECALI deschide geamu' s-auzi cum iti ..... neamu !

MadFroG13.03.2012 11:18

Cum sa revina ma in Ghencea parizerul magic si sa nu suporte consecintele? asta-i buna...

ROhooligan13.03.2012 11:22

"sarut mana, da-ti-ne si noua 500 de bilete, va rog! unde? la peluza a 2-a!"

NE VEDEM PE Ghencea, cioBANE!

ps la ps-ul lui kid4dia : oricum presimt ca nu stam mai mult de o repriza, o sa gaseasca motiv sa intre-n noi, sa ne dea afara. 100% se gandeste de pe acum, l-a sunat mitica si i-a zis "ai grija cu vagabonzii, ai grija ca e ieftina bautura in Romania!"

kid4dia13.03.2012 11:40
"sarut mana, da-ti-ne si noua 500 de bilete, va rog! unde? la peluza a 2-a!"

NE VEDEM PE Ghencea, cioBANE!

ps la ps-ul lui kid4dia : oricum presimt ca nu stam mai mult de o repriza, o sa gaseasca motiv sa intre-n noi, sa ne dea afara. 100% se gandeste de pe acum, l-a sunat mitica si i-a zis "ai grija cu vagabonzii, ai grija ca e ieftina bautura in Romania!"

 

 

Asta e o certitudine,ca nu ne prinde mai mult de o repriza in peluza,dar e buna si aia nu?:D

ROhooligan13.03.2012 11:44

da, sper sa nu iasa un fel de "hai s-o facem si p-asta" ..putini/multi, cati o sa fim, sa ne facem auziti, pentru 1 minut, 2 , 20 sau tot meciul...sa-i aratam ca ne-a fost "dor" de el :)

kid4dia13.03.2012 12:11
da, sper sa nu iasa un fel de "hai s-o facem si p-asta" ..putini/multi, cati o sa fim, sa ne facem auziti, pentru 1 minut, 2 , 20 sau tot meciul...sa-i aratam ca ne-a fost "dor" de el :)

 

Absolut. Asadar, toti ce il iubiti "in gura" , ne vedem in pel SUD duminica seara! Sa ne aratam atasamentul senzational fata de "finantator" !

S.Mariuss13.03.2012 17:35

daca mergem sa il iubim mergem dar nu sa mergem si sa stam calmi :) mrg oricum cred ca tot stadionul se va umple la fel ca mall-ul national pt ca e un trend acum sa vi pe stadion sa faci poze. mai ales ca se joaca iar in Ghencea.

 

cum spuneati si voi mai sus,o repriza? mi se pare c-am mult totusi,eu nu ma astept sa ne lase 20 de minute :)

_Answer_13.03.2012 18:07

Si pentru 5 minute de stat in Peluza vin de la Constanta!

 

ROhooligan13.03.2012 18:26

answer aceeasi poveste si aici :) tot de la malu` marii, vin si de vineri acolo :)) ca e drumu` moca :))

_Answer_13.03.2012 18:49
answer aceeasi poveste si aici :) tot de la malu` marii, vin si de vineri acolo :)) ca e drumu` moca :))

 

 

bun asa cu drumul moca. Eu cam trebuie sa ma bag la combinatie.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.03.2012 10:31

Nimeni la meci, cu toti la Brasov duminica.

Alexander14.03.2012 14:17

Pana la urma unde se joaca? Am vazut pe gesepe varianta regie. Merge cineva acolo? :)

ROhooligan14.03.2012 15:30

e cam ultima noastra sansa, parerea mea...din cate am inteles eu se joaca in Ghencea, eu zic sa mergem (cei de la sud, sau care vor sa mearga sa-l conteste) sa-l injuram, sa-l facem sa-si aduca aminte, ca ACASA pentru ADEVARATA Steaua e doar Ghencea, nu mall-uri sau pe la tara..

bbbogdan14.03.2012 18:22
da, sper sa nu iasa un fel de "hai s-o facem si p-asta" ..putini/multi, cati o sa fim, sa ne facem auziti, pentru 1 minut, 2 , 20 sau tot meciul...sa-i aratam ca ne-a fost "dor" de el :)

 

si pentru 3 minute as venii din Cluj , daca e sigura treaba .

mountytoma14.03.2012 23:25

fac pariu ca bate Astra...

kid4dia15.03.2012 06:34

Asadar, duminica in Peluza Sud ?! hai sa ne lamurim mai rpd cu chestia asta,sa incercam sa fim cat mai multi ..

Daniel-Ionut15.03.2012 08:12

Da, si primele doua razboaie mondiale tot pe net au inceput :D

jackstelistu15.03.2012 09:33

Biletele stie cineva cand se pun in vanzare?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.03.2012 11:42

Adevarata stea joaca duminica la Brasov.

S.Mariuss15.03.2012 16:18
Biletele stie cineva cand se pun in vanzare?

 

http://www.steauafc.com/ro/articol/biletesteauaastra2012/

«12»