FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilet Steau -Rapid

BioS^SteauA04.04.2006 19:03

bilert tribuna II , poret 100 lei RON..., mai am 2 !

redandblue05.04.2006 08:26

lasa si tu un nr de tel ceva......

BioS^SteauA05.04.2006 11:13

Bilete Steaua-rapid la tribuna a 2a ...contact: 0729334741 !!!!!!!!!!...urgent

ne_faci_un_gol05.04.2006 11:26

salut. daca e cineva interesat de un bilet la tribuna 1 la Steaua-Rapid (la pretul normal de 500k, nu fac bisnita).. numarul meu de tel. e: 0729660615.

 

Pot sa ma intalnesc cu doritorul maine dupa ora 12, la Grozavesti.

 

Bafta!

alexis05.04.2006 11:55

asta inseamna sa profiti de pe urma Stelei...sa vinzi bilet la tr 2 cu 100 ron.bravo.sincere felicitari

BioS^SteauA05.04.2006 17:31

2 erau 1 mil ... nu 1 = 1 mil !!

bijoux_bz05.04.2006 17:41

bilete la peluza 2 , mai am 2 cu 700 amandoua. 0740 225 724.

BioS^SteauA05.04.2006 18:00

la peluza a II-a shtiu pe cineva cu 600 2 belete ;)

bijoux_bz05.04.2006 18:06

negociem. numa sa le dau. k le-am luat si eu pt cineva si mi-e sa nu raman cu ele. mai putin de 600 nu merge ca cu atat le-am luat

BioS^SteauA05.04.2006 18:11

ia zi yo unde le dau pe alea de la tribuna a IIa ? zi si u rpd! plizz ;)

bijoux_bz05.04.2006 18:14

e cam nasoala treaba . nici eu nu am gasit unde sa le dau. daca nu gasesc sper sa le dau maine la stadion. nu stiu pe nimeni care cumpara. nashpa treaba. da maine tre sa le dau la stadion. neaparat

BioS^SteauA05.04.2006 18:17

yo nu ma risc sa le dau al stadion din 2 cauze:

1. la rapid s-au vandut in ultimele 5 min bilete la tribuna 1 cu 50 mii si nu vreau sa patesc la fel;

2. e garda in civil......sunt in trening ...deala jegos ....si te ia cum ai zis ceva de vanzare (de bilete)

 

p* mea u faci ce vrei da dupa parerea mea nu risca

dak e u unde ai ?

ca vb yo pe odc..ne vede maien si merem la intalnire dak vrea vreunu de pe odc ?

dami prv me cu id tau de mess sa vb mai multe ..asta dak vrei !

ca?

bijoux_bz05.04.2006 18:20

eu vreau doar sa le dau. intreaba pe dc daca e si vb. k eu sunt in camin in kogal si nu pot sa intru pe dc pe extern. id-ul meu de mess e biju_buzau. ms mult

BioS^SteauA05.04.2006 18:50

2 bilete la peluza a II a /pretz f f f f bun .....tel :0729334741!

BioS^SteauA05.04.2006 19:09

am 2 bilete la peluza a II a ....pret 700 ...nenegociabil.....!

ne_faci_un_gol06.04.2006 14:23

am 2 bilete peluza 2, pret oficial

 

tel: 0729660615. ne vedem la stadion!

BioS^SteauA07.04.2006 13:55

nu mai conteaza bilete ...Steaua A CASTIGAT !!!!