FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bocanci

olfgob08.03.2012 22:12
show_product_image.pngvand bocanci Invader, 20 de gauri,marimea 38, 260 ron(pe http://www.military-shop.ro sunt 460 ron).pot trimite poze cu produsul.
olfgob09.03.2012 08:20

Am uitat sa precizez ca sunt ca noi,au fost purtati 3 ore.