Ce parere aveti despre accest arbitru? vazand meciul Barcelona-real as spune ca accest exemplar nu are ce cauta cu fluierul in mana. As zice ca este o decizie care ii avantajeaza pe rrapidisti cel putin asa zice statistica. Oare de ce la meciul tur cand atatia rrapidisti erau in situatie de suspendare, a arbitrat un "cavaler al fluierului" care scotea foarte greu cartonasul galben?iar acuma vine unu care arata cartonase in stanga si in dreapta? Sa speram ca arbitrajul lui nu va dezavantaja Barcelona Estului.
