FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vocea Drogatilor [SEZONUL 2]

Ronnie28.02.2012 22:42

Vocea Drogatilor 2 aka Romanii n-au talent aka Morometii aka Cei cu rime si alcool in sange incepe din nou!

 

Care se baga este asteptat sa posteze aici un mesaj. Vom juca 1 vs 1, 3 povestioare de viata de fiecare de 8 versuri. In functie de cati doritori sunt vedem ce sistem jucam.

 

Concurenti:

1. Ronnie

 

Astept si propuneri pentru desemnarea castigatorilor. Ori facem prin vot, ca in sezonul 1, ori prin thanksuri pentru a evita problemele cand altii isi fac conturi doar pentru a vota pe unul sau pe altul.

Nyghty29.02.2012 08:14

2. Nyghty

AG29.02.2012 22:52

daca se strang mai multi de 6, sa ma bagati si pe mine..

Ronnie07.03.2012 08:36

Daca nu suntem 6-8 pana la finalul saptamanii cade din pacate.

iNsTiGaToR13.07.2012 10:17

3. iNsTiGaToR

 

Daca unii isi fac conturi pentru a se vota, de ce n-ar face la fel pentru thanks-uri?

Ronnie13.07.2012 11:26

Atunci propune tu in sedinta de Marti ca pe langa suspendarea presedintelui sa ne voteze si pe noi la referendum.

iNsTiGaToR13.07.2012 12:20

Foarte buna idee.

 

Dar am putea face in felul urmator : Sa voteze doar cei care se inscriu , cu conditia de a nu se vota singuri.

Avand in vedere ca nu o sa se inscrie foarte multi, fiecare va spune pe cine voteaza ( Ex : Votul meu merge la Xulescu) si vom numara voturile. Asa nu se va trisa..decat poate se va milogi unu de fiecare in parte.