CS Mioveni - FC Steaua Bucuresti
Liga 1, etapa 19, duminica, 4 martie 2012, ora 21:30, in direct la Digi Sport.
CS Mioveni - FC Steaua Bucuresti
Liga 1, etapa 19, duminica, 4 martie 2012, ora 21:30, in direct la Digi Sport.
un meci plictisitor, depinde de suprafata de joc, daca va fi terenul ud vom asista la scene haioase
Deci la cum joaca astia acum daca bag garda veche ii mucim in sala. Tactica de joc pentru faza de atac. Pasa pasa sut. Din preluare spre sut. Gol. Ce draq eh asa agreu. Trezirea.
Fiti mai optimisti, e meciul cu care incepe drumul spre titlu.
Pana la Paste, vom fi pe primul loc! ![]()
De ce este considerat de jandarmi meci cu risc maxim? ![]()
sursa:http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/20-de-lei-biletul-la-mioveni-Steaua-vezi-cite-tichete-primesc-fanii-ros-albastrilor-310306.html#
De ce este considerat de jandarmi meci cu risc maxim?
Din cauza lu' Jiji. Pai daca joaca Tatarusanu si face iarasi o gafa? ![]()
Care merge la meci din Constanta si are loc in masina?
Tu pui intrebarea asta inaintea fiecarui meci? ![]()
Meci important domle' !...
Cred ca bate Steaua cu 12 sau 13 la zero.
Fiti mai optimisti, e meciul cu care incepe drumul spre titlu.Pana la Paste, vom fi pe primul loc!
asa e, incepe drumul pentru titlu. insa nu se stie pentru titlul cui, si mai ales nu se stie pana la care Paste! exista si Pastele oilor?
nu pot sa nu ma stric de ras cand imi amintesc cum, in tur, dupa un meci castigat cu 4-0 parca in fata unei echipe a Mioveniului care si-a dorit parca mai mult victoria Stelei decat jucatorii Stelei insisi, Behaila se vedea deja campion, castiga si europa league, iar echipa lui juca mai ceva ca Steaua '86!
asa ma cuprinde un entuziasm...
am incredere in Rica Neaga,fiti optimisti ![]()
Am inteles ca returul asta castigam toate meciurile, deci fiti optimisti ! ![]()
dupa meciul entuziasmant facut la constanta, si dupa prestatia celor plecati la nationala, cred ca o sa fie un meci pe cinste. tribunele or sa fie arhipline, miovencele or sa fie toate machiate si gata de poze "in stil facebook" , nila si cu tanase, daca le place ceva, raman dupa meci la discoteca. ceilalti suporteri vor face atmosfera prin sunetul asurzitor al semintelor bulgaresti, si..daca ne ajuta Dumnezeu, poate auzim si-o vuvuzela. cat despre cei 500 de viteji bucuresteni, care vor sa bata drumul atat de lung pana la mioveni, le urez succes, si sa aiba grija in gara, se zvoneste ca gealatii se strang in numar mare, vor sa duca numele "ultra mioveni" in europa "pai ce? grecii put si noi nu?" ..pardon...pot
1-2 sau 1-3 cel mult. scurt
1-2 sau 1-3 cel mult. scurt
ai uitat un mic amanunt " oieri sus pe maibac " !
o sa fie un meci mai greu decat se asteapta multi,poate doar in mintea oierului scorul o sa fie 3-0,4-0,5-0 dar pe teren va fi altceva;
* Mioveni ? o echipa pe care multi o considera deja "titanic" dar cu siguranta se vor agata de ultimele sanse ca sa obtina cat mai multe puncte si sa ramana in prima Liga;
Vreau spectacol !!! ![]()
Din cat am vazut din meci, numai a echipa ce are aspiratii la titlu n-arata Steaua. Ca joc, atitudine, sa nu mai zic printre altii de un Tatu sau Machado, care nu prea au ce cauta la o echipa cu pretentii.
Vreau spectacol !!!![]()
cred ca trebuie sa mergi la teatru pentru asta!
dupa un meci ca asta, in care Steaua trage de timp din minutul 66 ca sa bata o echipa de toata jena, unii mai patimasi ar putea avea ganduri sinucigase :-)
cred ca trebuie sa mergi la teatru pentru asta!
Da, da. ![]()
Faceam haz de necaz, stiam ca numai spectacol n-o sa urmeze.
Si Steaua nu m-a dezamagit...Ba chiar ma asteptam la un egal, asa ca un pic echipa mi-a depasit asteptarile...
si eu faceam tot haz de necaz, cred ca va fi sportul nostru preferat atata timp cat Steaua va fi condusa de prostul universului
m-am inselat, au fost faze de joc la ambele porti. cred totusi ca jucatorii astia cu alt antrenor (lasand la o parte alt conducator) vor face treaba mai buna
Exact cum am zis si eu , cel mult un gol diferenta!