FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CS Mioveni - Steaua 0-1 (0-1)

Daniel-Ionut24.02.2012 09:01

CS Mioveni - FC Steaua Bucuresti

Liga 1, etapa 19, duminica, 4 martie 2012, ora 21:30, in direct la Digi Sport.

Razvypitesti27.02.2012 09:48

un meci plictisitor, depinde de suprafata de joc, daca va fi terenul ud vom asista la scene haioase

ice_ball27.02.2012 13:41

Deci la cum joaca astia acum daca bag garda veche ii mucim in sala. Tactica de joc pentru faza de atac. Pasa pasa sut. Din preluare spre sut. Gol. Ce draq eh asa agreu. Trezirea.

red&blue_boy27.02.2012 18:43

Fiti mai optimisti, e meciul cu care incepe drumul spre titlu.

Pana la Paste, vom fi pe primul loc! :)

misulikca27.02.2012 19:11

De ce este considerat de jandarmi meci cu risc maxim? :))

sursa:http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/20-de-lei-biletul-la-mioveni-Steaua-vezi-cite-tichete-primesc-fanii-ros-albastrilor-310306.html#

red&blue_boy27.02.2012 19:15
De ce este considerat de jandarmi meci cu risc maxim?

Din cauza lu' Jiji. Pai daca joaca Tatarusanu si face iarasi o gafa? :)

danimarcu27.02.2012 19:37
Care merge la meci din Constanta si are loc in masina?

Tu pui intrebarea asta inaintea fiecarui meci? :ce_oameni:

 

Meci important domle' !...

Cred ca bate Steaua cu 12 sau 13 la zero.

mountytoma28.02.2012 21:02
Fiti mai optimisti, e meciul cu care incepe drumul spre titlu.

Pana la Paste, vom fi pe primul loc! :)

 

asa e, incepe drumul pentru titlu. insa nu se stie pentru titlul cui, si mai ales nu se stie pana la care Paste! exista si Pastele oilor?

 

nu pot sa nu ma stric de ras cand imi amintesc cum, in tur, dupa un meci castigat cu 4-0 parca in fata unei echipe a Mioveniului care si-a dorit parca mai mult victoria Stelei decat jucatorii Stelei insisi, Behaila se vedea deja campion, castiga si europa league, iar echipa lui juca mai ceva ca Steaua '86!

 

asa ma cuprinde un entuziasm...

 

 

 

Mem001.03.2012 12:32

am incredere in Rica Neaga,fiti optimisti fular-campionii

gio_stgloria01.03.2012 12:33

Am inteles ca returul asta castigam toate meciurile, deci fiti optimisti ! :)

ROhooligan02.03.2012 14:55

dupa meciul entuziasmant facut la constanta, si dupa prestatia celor plecati la nationala, cred ca o sa fie un meci pe cinste. tribunele or sa fie arhipline, miovencele or sa fie toate machiate si gata de poze "in stil facebook" , nila si cu tanase, daca le place ceva, raman dupa meci la discoteca. ceilalti suporteri vor face atmosfera prin sunetul asurzitor al semintelor bulgaresti, si..daca ne ajuta Dumnezeu, poate auzim si-o vuvuzela. cat despre cei 500 de viteji bucuresteni, care vor sa bata drumul atat de lung pana la mioveni, le urez succes, si sa aiba grija in gara, se zvoneste ca gealatii se strang in numar mare, vor sa duca numele "ultra mioveni" in europa "pai ce? grecii put si noi nu?" ..pardon...pot

Korado04.03.2012 16:24

1-2 sau 1-3 cel mult. scurt

Mem004.03.2012 17:22
1-2 sau 1-3 cel mult. scurt

 

ai uitat un mic amanunt " oieri sus pe maibac " !

 

o sa fie un meci mai greu decat se asteapta multi,poate doar in mintea oierului scorul o sa fie 3-0,4-0,5-0 dar pe teren va fi altceva;

 

* Mioveni ? o echipa pe care multi o considera deja "titanic" dar cu siguranta se vor agata de ultimele sanse ca sa obtina cat mai multe puncte si sa ramana in prima Liga;

red&blue_boy04.03.2012 19:33

Vreau spectacol !!! :)

red&blue_boy04.03.2012 21:37

Din cat am vazut din meci, numai a echipa ce are aspiratii la titlu n-arata Steaua. Ca joc, atitudine, sa nu mai zic printre altii de un Tatu sau Machado, care nu prea au ce cauta la o echipa cu pretentii.

mountytoma04.03.2012 21:41
Vreau spectacol !!! :)

 

cred ca trebuie sa mergi la teatru pentru asta!

 

dupa un meci ca asta, in care Steaua trage de timp din minutul 66 ca sa bata o echipa de toata jena, unii mai patimasi ar putea avea ganduri sinucigase :-)

red&blue_boy04.03.2012 21:45
cred ca trebuie sa mergi la teatru pentru asta!

Da, da. :)

Faceam haz de necaz, stiam ca numai spectacol n-o sa urmeze.

Si Steaua nu m-a dezamagit...Ba chiar ma asteptam la un egal, asa ca un pic echipa mi-a depasit asteptarile...

mountytoma05.03.2012 07:27

si eu faceam tot haz de necaz, cred ca va fi sportul nostru preferat atata timp cat Steaua va fi condusa de prostul universului

Razvypitesti05.03.2012 09:19

m-am inselat, au fost faze de joc la ambele porti. cred totusi ca jucatorii astia cu alt antrenor (lasand la o parte alt conducator) vor face treaba mai buna

Korado07.03.2012 17:13

Exact cum am zis si eu , cel mult un gol diferenta!