Cu toate ca pe noi ne asteapta un meci extrem de greu, nu putem sa nu remarcam vraistea de la Dinamo, adversara noastra de duminica!
Dupa frecventa schimbarilor demne de Cartea Recordurilor, iata ca o noua gluma circula pe net zilele astea (ca sa mai radem putin, cum spune un alt topic)...LA Dinamo DUPA Florin Marin si Ion Marin URMEAZA ANDREEA Marin!!! =)) tare nu?
