FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Andreea Marin in locul lui Ion Marin?

radoi8604.04.2006 09:08

Cu toate ca pe noi ne asteapta un meci extrem de greu, nu putem sa nu remarcam vraistea de la Dinamo, adversara noastra de duminica!

Dupa frecventa schimbarilor demne de Cartea Recordurilor, iata ca o noua gluma circula pe net zilele astea (ca sa mai radem putin, cum spune un alt topic)...LA Dinamo DUPA Florin Marin si Ion Marin URMEAZA ANDREEA Marin!!! =)) tare nu?

radoi8604.04.2006 09:26

Si tot legat de acest eveniment, am mai citit azi ca "in locul lui Sapa League a venit Floceampions League"!

***alex***04.04.2006 09:50

Textul complet este : Dupã Ion Marin și Florin Marin, se zvonește cã pe banca lui Dinamo urmeazã Andreea Marin. De asemenea, se preconizeazã cã echipa din ªtefan cel Marin va fi pregãtitã dupã rețete de Sanda Marin, iar noile culori oficiale vor fi ultramarin și bleumarin. Este de așteptat ca pe lista de transferuri alcãtuitã de șefii dinamoviștii sã se regãseascã Petre Marin, Nea Mãrin Miliardar, Marin Sorescu, Marin Preda. Mascota clubului nu va mai fi un cîine roșu, ci, firesc, un pușcaș Marin. ( sursa : GSP )

armanovici04.04.2006 17:33

Discutii despre acest subiect doar aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1954

 

Topic inchis!