04.04.2006 05:27
Am si eu o intrebare. Stie cineva unde s-a deschis, in Timisoara, magazinul cu produse Steaua? E cumva pe Brancoveanu? Thx! Forza Steaua!!!!
Am si eu o intrebare. Stie cineva unde s-a deschis, in Timisoara, magazinul cu produse Steaua? E cumva pe Brancoveanu? Thx! Forza Steaua!!!!