03.04.2006 20:19
3 LA 1 BATEM PE CENUSII
3 LA 1 BATEM PE CENUSII
deocamdata ai rabdare a treaca meciu cu rapid si o sa afli amanunte si despre Dinamo-Steaua...cel mai bine sa vii cu galeria in groapa
3 LA 1
si eu am fost tot de la 8 in Ghencea...la 10 deja era o coada imnesa...sper sa fie stadionul plin!
ai bilet in peluza lor??? .. sper sa nu fi dat banii degeaba
3 LA 1
ce sa iti zic.. bafta si sper sa ne vedem acolo
o sa te lase :wink: ia-ti cu incredere...am luat si eu de vreo 2 ori asa
MERCI MULT SI SPER SA FIE ASA
ar fi bine sa ma ne lase ....daca nu aplic varianta a II-a.....la oficiala cu unchimiu ![]()