FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUAAAAAAAAAAAAAA STEAUAAAAAAAAAAAAAAA

marianciufu03.04.2006 20:19

3 LA 1 BATEM PE CENUSII

Dj03.04.2006 20:22

deocamdata ai rabdare a treaca meciu cu rapid si o sa afli amanunte si despre Dinamo-Steaua...cel mai bine sa vii cu galeria in groapa

marianciufu03.04.2006 20:33

3 LA 1

redandblue03.04.2006 20:35

si eu am fost tot de la 8 in Ghencea...la 10 deja era o coada imnesa...sper sa fie stadionul plin!

Dj03.04.2006 20:37

ai bilet in peluza lor??? .. sper sa nu fi dat banii degeaba

marianciufu03.04.2006 20:40

3 LA 1

Dj03.04.2006 20:44

ce sa iti zic.. bafta si sper sa ne vedem acolo

coabe03.04.2006 21:21

o sa te lase :wink: ia-ti cu incredere...am luat si eu de vreo 2 ori asa

marianciufu04.04.2006 08:08

MERCI MULT SI SPER SA FIE ASA

BioS^SteauA04.04.2006 18:51

ar fi bine sa ma ne lase ....daca nu aplic varianta a II-a.....la oficiala cu unchimiu ;)