FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Super banc cu rapidisti- sa ne mai relaxam putin

Bodanel03.04.2006 14:45

Antrenorul Stelei isi anunta jucatorii ca vor juca un meci contra RAPIDULUI. Nimeni n-are chef, si la un moment dat Ogararu zice : Baieti, uite ce zic eu, joc eu singur contra RAPIDULUI, si voi mergeti intr-un club, OK?" Toti sunt de acord. La un moment dat aprind TV-ul si ce vad: 1-0 pentru Steaua, gol Ogararu in minutul 5! Toti veseli, sting TV-ul si iar se pun pe baute..La capatul celor 90 de minute aprind din nou televizorul si..."RAPID 1 - Steaua 1, gol MUGUREL BUGA, minutul 90." Fuga toti la stadion si la vestiare il gasesc pe Ogararu, disperat, cu capul in maini.. - Ce s-a intamplat, mai OGARARULE ? - Baieti, imi pare sincer rau, am fost eliminat in minutul 6......

Meth0dMan03.04.2006 15:06

e veche dar atata timp cat facem misto de rapid e ok :lol: :lol: :lol: :lol: