FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Joc pentru Fanii Stelei

Andreyi711.02.2012 10:10

Va invit la un joc in care la romani sunt foarte foarte multi stelisti. E un joc de timpul manager, foarte simplu si usor si va pot ajuta cu foarte multe la acest joc. Va invat eu de toate si vom avea propria noastra Liga in care vom juca intre noi. E vorba doar de facut echipa, tactica- veti intra in rolul lui Ilie Stan, doar ca nu exista un Gigi la echipa.

 

 

 

 

 

 

 

Va rog contactati-ma la ID-ul de mess: andreyi7