FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpar 2 bilete pt meciul de joi

quiky02.04.2006 17:35

Salut!

As dori sa cumpar 2 bilete pt meciul de joi, preferabil la tribuna 1 sau 2, in lipsa de altceva eventual la peluza. Vin de departe asa ca nu pot sa ma duc in Bucuresti sa cumpar si biletele. La intelegere ofer ceva si peste suma oficiala a biletului bineinteles. Va rog ajutati-ma, vreau neaparat sa ajung la meci.

 

Puteti posta aici sau sa-mi scriei pe yahoo mess:quiky2786.

BioS^SteauA02.04.2006 19:07

din cate stiu nu se mai gasesc bilete la tribune....asta stiu de la caselede bilete de la Ghencea

quiky02.04.2006 19:13

Pai chiar daca nu se gasesc. Vreau sa cumpar de la cineva care eventual a luat mai multe. Repet, as lua si la peluza, doar sa ma pot duce la meci....

Radu1802.04.2006 19:29

Si eu vreau sa cumpar 2 bilete la peluza. Cine doreste sa imi vanda poate sa ma kontakteze pe id mandru_casuntstelist. FORZA Steaua.

Grinch03.04.2006 03:49

De ce nu ati fost la stadion de sambata ?

quiky03.04.2006 19:58

Pt ca stau la 1000km de stadion. De aia. :P

redandblue04.04.2006 09:39

vand bilet la peluza II pt Steaua-rapid...

0729047747

quiky04.04.2006 12:43

gata, am reusit sa fac rost de 2 bilete. topic closed.