Salut!
As dori sa cumpar 2 bilete pt meciul de joi, preferabil la tribuna 1 sau 2, in lipsa de altceva eventual la peluza. Vin de departe asa ca nu pot sa ma duc in Bucuresti sa cumpar si biletele. La intelegere ofer ceva si peste suma oficiala a biletului bineinteles. Va rog ajutati-ma, vreau neaparat sa ajung la meci.
Puteti posta aici sau sa-mi scriei pe yahoo mess:quiky2786.
