FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Barcelona - 7 Mai 1986

dragos_02.04.2006 02:27

2 Cd-uri divX + carcasa si coperta. cei interesati sa-mi trimita un email la t***@***

 

l8r edit: imi cer scuze... abia acum am observat existentza unei sectiuni speciale adresata reclamelor. va rog sa-mi mutati topicul si-mi cer scuze inca o data.