01.04.2006 23:07
Salutare!
Am trimis un mesaj unuia dintre adminii acestui site si forum, cum ca vreau sa sprijin cu spatiu web si transfer; asta pentru ca am observat ca site-ul este foarte solicitat. Nu am primit raspuns!
Revin aici cu detalii, poate asa o sa fiu bagat in seama. Ofer pe un server american platit de mine:
2 gb spatiu
250gb transfer lunar
viteza de pana la 16mbps (testat!)
Toate datele de mai sus ar putea fi cel putin dublate; numai sa vad interes!
Pe de alta parte invit fanii care au site-uri pro-Steaua sa si le gazduiasca GRATUIT si fara bannere la mine; DACA au nevoie bineinteles.
Hai Steaua!
