FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Abonament Peluza Steaua

lbj01.04.2006 20:22

De vanzare un abonament la peluza(la galerie), valabil pt meciurile din campionat disputate pe "Lia Manoliu" precum si la meciurile din Cupa UEFA.

p.s.:Cu acest abonament aveti acces la returul cu Rapid din sferturi, precum si la eventuala semifinala.

PRET:600 000

contact:ym:lbj_cos

tel:0727212192 / Costi

DRUGHI01.04.2006 22:22

mah cum sa ai atata nesimtire in tine si sa il dai cu 600..prost o fi ala de ti-o da atat pe el, dar mah rog nu e treaba mea...nu ti se pare ca exageri cu pretu asta....

***alex***02.04.2006 17:34

scump domne scump, dincolo era mai ieftin :D

lbj02.04.2006 20:54

Pt drughi: Sunt nesimtit frate...nu mi se pare ca "exager" cu pretul asta. Daca tie ti se pare exagerat, fugi si ia bilete de la stadion, stai la cozi, si dai cel putin 500 000 pt doua meciuri...treaba ta

lbj03.04.2006 19:13

up!

lbj05.04.2006 07:42

up