FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscriere volei !

Burcea Mihai06.02.2012 13:33

Salut !

 

Am 17 ani, inaltimea de 1.77, 66 kg, si as vrea sa ma inscriu la achipa de volei juniori .

 

Imi puteti spune cum procedez ?

 

 

 

 

 

 

 

Multumesc !

 

 

f234567k06.02.2012 13:51

http://www.frvolei.ro/pagini/10_cluburi/cluburi.html

 

Daca alegi zona din care esti tu, de pe harta respectiva, o sa ai informatii despre orice club de volei din Romania. Banuiesc ca poti aranja cu un telefon la unul din cluburile respective sa te duci intr-o proba la echipa de juniori a clubului ales de tine. Succes!

Bogdan07.02.2012 08:56

Sincer.. la 1,77 la 17 ani esti cam scund.