06.02.2012 13:33
Salut !
Am 17 ani, inaltimea de 1.77, 66 kg, si as vrea sa ma inscriu la achipa de volei juniori .
Imi puteti spune cum procedez ?
Multumesc !
Salut !
Am 17 ani, inaltimea de 1.77, 66 kg, si as vrea sa ma inscriu la achipa de volei juniori .
Imi puteti spune cum procedez ?
Multumesc !
http://www.frvolei.ro/pagini/10_cluburi/cluburi.html
Daca alegi zona din care esti tu, de pe harta respectiva, o sa ai informatii despre orice club de volei din Romania. Banuiesc ca poti aranja cu un telefon la unul din cluburile respective sa te duci intr-o proba la echipa de juniori a clubului ales de tine. Succes!
Sincer.. la 1,77 la 17 ani esti cam scund.