FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

primii calificati hanbalistii!

horse3701.04.2006 17:49

primii calificati intr-o finala europeana sant baietii de la handbal(am fost invinsi cu 25-24 la croati acasa dar am castigat acasa cu 30-28 ) dar asta doar calendarului. bravo baieti, santem mandrii de voi!

Europa

I.N.Money01.04.2006 17:51

Si cum ne-am calificat..la ultima faza,asta e dovada de caracter si tarie a fiecarui jucator.bravo...

Ultras_Fever01.04.2006 18:25

bv baieti !!

***alex***01.04.2006 18:28

O sa fie nebunie la Polivalenta... acum ne gandim cum ar fi fost daca aveam o sala cu 10-15 mii locuri... dar deh asta e Romania... Felicitari jucatorilor si antrenorilor, asteptam ca si fotbalistii sa le ia exemplu.

 

P.S. cu cine jucam finala? primul meci la ei?

radu201.04.2006 18:31

Sporting Club Horta

 

Urmeaza fotbalistii.

sindrom01.04.2006 18:37

asa va vreau. Sunt curios ce fac si constantzenii

***alex***01.04.2006 19:00

Dupa nume nu prea zic nimic Horta astia... cat despre Constanta e greu de tot pt ei.

Andrei_VIP01.04.2006 19:44
O sa fie nebunie la Polivalenta... acum ne gandim cum ar fi fost daca aveam o sala cu 10-15 mii locuri... dar deh asta e Romania... Felicitari jucatorilor si antrenorilor, asteptam ca si fotbalistii sa le ia exemplu.  

 

P.S. cu cine jucam finala? primul meci la ei?

 

Steaua va întîlni pe portughezii de la Sporting Horta, care s-au impus, scor general 60-53, în faţa lui BSV Berna (Elveţia)

antonika01.04.2006 19:48

ba ar fi frumos sa castige ambele cupele sa avem o supercupa europeana intre Steaua si Hcm sa le aratam clasa

***alex***04.04.2006 18:47

Returul acasa!!! Jucam cu cupa pe masa! FORZA Steaua!!!

SSK04.04.2006 21:00

E bine, pt ca turul e in duminica/sambata cu Pastele. Asa, n-o sa amestecam sarbatorile cu meciul si putem sa mergem linistiti la prima finala europeana a Stelei in aceasta primavara !

antonika06.04.2006 15:26

sa dea Dumnezeu sa nu fie singura finala romaneasca a Stelei anul asta!

Americanul_200719.06.2006 12:52

Liga Campionilor interzisa ciorilorLica campionilor interzisa cainilor 8) 8) 8) 8)