primii calificati intr-o finala europeana sant baietii de la handbal(am fost invinsi cu 25-24 la croati acasa dar am castigat acasa cu 30-28 ) dar asta doar calendarului. bravo baieti, santem mandrii de voi!
Europa
primii calificati intr-o finala europeana sant baietii de la handbal(am fost invinsi cu 25-24 la croati acasa dar am castigat acasa cu 30-28 ) dar asta doar calendarului. bravo baieti, santem mandrii de voi!
Europa
Si cum ne-am calificat..la ultima faza,asta e dovada de caracter si tarie a fiecarui jucator.bravo...
bv baieti !!
O sa fie nebunie la Polivalenta... acum ne gandim cum ar fi fost daca aveam o sala cu 10-15 mii locuri... dar deh asta e Romania... Felicitari jucatorilor si antrenorilor, asteptam ca si fotbalistii sa le ia exemplu.
P.S. cu cine jucam finala? primul meci la ei?
Sporting Club Horta
Urmeaza fotbalistii.
asa va vreau. Sunt curios ce fac si constantzenii
Dupa nume nu prea zic nimic Horta astia... cat despre Constanta e greu de tot pt ei.
O sa fie nebunie la Polivalenta... acum ne gandim cum ar fi fost daca aveam o sala cu 10-15 mii locuri... dar deh asta e Romania... Felicitari jucatorilor si antrenorilor, asteptam ca si fotbalistii sa le ia exemplu.
P.S. cu cine jucam finala? primul meci la ei?
Steaua va întîlni pe portughezii de la Sporting Horta, care s-au impus, scor general 60-53, în faţa lui BSV Berna (Elveţia)
ba ar fi frumos sa castige ambele cupele sa avem o supercupa europeana intre Steaua si Hcm sa le aratam clasa
Returul acasa!!! Jucam cu cupa pe masa! FORZA Steaua!!!
E bine, pt ca turul e in duminica/sambata cu Pastele. Asa, n-o sa amestecam sarbatorile cu meciul si putem sa mergem linistiti la prima finala europeana a Stelei in aceasta primavara !
sa dea Dumnezeu sa nu fie singura finala romaneasca a Stelei anul asta!
Liga Campionilor interzisa ciorilorLica campionilor interzisa cainilor 8) 8) 8) 8)