Sa presupunem ca Steaua termina pe locul doi sezonul acesta (Doamne fereste!) si se califica in turul II preliminar al CL. Sa presupunem in continuare ca Steaua trece de adevrsarul din turul II, deci automat se califica in ultimul tur preliminar.
In aceste circumstante, exista sanse ca Steaua sa fie cap de serie in turul III?
Daca Steaua are coeficient solid, nu vad de ce nu ar fi cazul. La urma urmei, coeficientul tarii si clasarea din campionatul intern stabilesc doar turul in care se califica o anumita echipa, nu si in ce urna este pozitionata aceasta. Am dreptate sau ba?
