22.01.2012 17:50
nu e cam scumpa ?!
"Da halatu'?Cat e halatu'???"
nu prea e scumpa avand in vedere ca eu am dat pe ea 16 lire!
bafta
e misto,da mai bn ne mascam cu un fular ca e mai eftin ![]()
e misto,da mai bn ne mascam cu un fular ca e mai eftin![]()
cel mai bine!!!
65 am mai taiat din pret da-l dreacu!!!!da..da!!!