FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Masca model Ultras

fans_football200922.01.2012 17:50

Modelul este ultras material poliester la baza scrie''Un club curat mai presus de toate'' personalizata de mine.

Pozele spun tot

pret 75 lei

Clipboard03.jpg

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Clipboard03.jpg

AG22.01.2012 19:00

nu e cam scumpa ?!

STARforce23.01.2012 02:46

"Da halatu'?Cat e halatu'???"

fans_football200923.01.2012 18:52

nu prea e scumpa avand in vedere ca eu am dat pe ea 16 lire!

bafta

TURQOAZ24.01.2012 11:51

e misto,da mai bn ne mascam cu un fular ca e mai eftin fularultras

fans_football200924.01.2012 19:08
e misto,da mai bn ne mascam cu un fular ca e mai eftin fularultras

cel mai bine!!!

fans_football200902.02.2012 20:35

65 am mai taiat din pret da-l dreacu!!!!da..da!!!