SAPCA DE COLECTIE CU 6 AUTOGRAFE
Razvan Lucescu - George Copos - Vasile MAFTEI
Cosmin Olaroiu - George Becali - Mirel Radoi
http://www.okazii.ro/catalog/1485191/obiec...PID-Steaua.html

SAPCA DE COLECTIE CU 6 AUTOGRAFE
Razvan Lucescu - George Copos - Vasile MAFTEI
Cosmin Olaroiu - George Becali - Mirel Radoi
http://www.okazii.ro/catalog/1485191/obiec...PID-Steaua.html

BANCNOTA DE COLECTIE CU 4 AUTOGRAFE
Cosmin Olaroiu -- Razvan Lucescu
Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] -- Mihai Stoica
http://www.okazii.ro/catalog/1485193/obiec...E-COLECTIE.html

dak ma semnez si io pe un tricou...Mirel Radoi il cumparatzi? =))))))))))))))))
De specificat ca autografele au fost luate chiar in ziua meciului de pe Giulesti !!!
MARELE IDOL DIN Ghencea -- PORTUGHEZUL Carlos ALBERTO FERNANDO

crezi ca da cineva 2 bani pe autografu lu Copos sau lu tati Lucescu? daca erau doar cu Steaua da .. dar asa...
Asta e parerea ta !
nu asta e parerea noastra....ce stelist esti u daca pui autografele Stelei impreuna cu cele ale rapidului ?
E vorba de un meci care a intrat in istorie si sunt stelist pana la moarte !!!
si sunt stelist pana la ... !!!
... proba contrarie ?! :twisted: :twisted: ![]()
infinit fratioare ![]()
bn mah ...nu am chef sau timp sa ma cert cu tine
!
da nu ne`ai zis cati $$ vrei pe alea...
poate o baga pe aia...pretz 1000 euro......
)
3 la 10000 ?
Serios care e pretu
Ce zici de 50.000 pe bacnota de 50.000 ![]()
AUZI SI SAPCA AIA DIN CE TALCIOC AI LUATO !HAI CA PE AIA CU Copos ITI DAU 2 BANI