FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ARTICOLE VIP

Andrei_VIP30.03.2006 21:46

SAPCA DE COLECTIE CU 6 AUTOGRAFE

 

Razvan Lucescu - George Copos - Vasile MAFTEI

Cosmin Olaroiu - George Becali - Mirel Radoi

 

 

http://www.okazii.ro/catalog/1485191/obiec...PID-Steaua.html

 

sapca4iq.jpg

Andrei_VIP30.03.2006 21:47

BANCNOTA DE COLECTIE CU 4 AUTOGRAFE

 

Cosmin Olaroiu -- Razvan Lucescu

Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] -- Mihai Stoica

 

http://www.okazii.ro/catalog/1485193/obiec...E-COLECTIE.html

 

banc5aj.jpg

ramon_NMA30.03.2006 22:31

dak ma semnez si io pe un tricou...Mirel Radoi il cumparatzi? =))))))))))))))))

Andrei_VIP31.03.2006 17:51

De specificat ca autografele au fost luate chiar in ziua meciului de pe Giulesti !!!

Andrei_VIP10.04.2006 19:08

MARELE IDOL DIN Ghencea -- PORTUGHEZUL Carlos ALBERTO FERNANDO

dsc029200fu.jpg

Meth0dMan10.04.2006 19:18

crezi ca da cineva 2 bani pe autografu lu Copos sau lu tati Lucescu? daca erau doar cu Steaua da .. dar asa...

Andrei_VIP16.04.2006 17:57

Asta e parerea ta !

BioS^SteauA16.04.2006 18:07

nu asta e parerea noastra....ce stelist esti u daca pui autografele Stelei impreuna cu cele ale rapidului ?

Andrei_VIP16.04.2006 20:09

E vorba de un meci care a intrat in istorie si sunt stelist pana la moarte !!!

Motanu D16.04.2006 20:20
si sunt stelist pana la ... !!!

... proba contrarie ?! :twisted: :twisted: :P

Andrei_VIP17.04.2006 05:53

infinit fratioare :)

BioS^SteauA17.04.2006 18:28

bn mah ...nu am chef sau timp sa ma cert cu tine ;) !

Katau19.04.2006 18:33

da nu ne`ai zis cati $$ vrei pe alea...

BioS^SteauA25.04.2006 12:57

poate o baga pe aia...pretz 1000 euro......:)))

Motanu D25.04.2006 13:00

3 la 10000 ?

Vladinho25.04.2006 20:20

Serios care e pretu

Ce zici de 50.000 pe bacnota de 50.000 :D

winner_00725.04.2006 20:28

AUZI SI SAPCA AIA DIN CE TALCIOC AI LUATO !HAI CA PE AIA CU Copos ITI DAU 2 BANI