scuze de deranj baieti dar sunt nitel confuz si as dori niste pareri. eu sunt nitel mai de moda veche si la mine telefonu implica sa vorbesti la el, pentru aberat la betie pe forumuri folosesc laptop-ul. dar am acum 2 ani de contract cu o2 si daca il prelungesc pot alege moaca intre galaxy si iphone. as ruga posesorii de smart-uri sa dea niste pareri, caci citesc pe net de vreo 2 zile despre ele si sunt mai confuz decat la inceput.
sarumana frumos ![]()
