Adrian Ilie: "Eu mă aştept să fie spectacol"
Fostul jucător al Stelei, Adrian Ilie, a declarat pentru Total Sport FM
"Eu mă aştept să fie spectacol în cele două meciuri, să arătăm echipelor europene din campionatele puternice că şi la noi se joacă fotbal la nivel inalt. Sper să fie un meci frumos şi echipa care va merge mai departe să nu se oprească în semi-finale şi să ajungă să joace finala"
"Nu susţin nici o echipă, sînt amîndouă din România, mă bucur că una dintre ele va ajunge în semifinale. Mă bucur pentru fotbalul românesc, nu pentru una dintre echipe"
sa-ti fie rusine Ilie! huo Ilie Adrian!
