30.03.2006 12:00
Va rog frumos cine are sa-mi dea si mie semnul acela care este pe prima pagina??!!Interzis ciorilor!!
Va rog frumos cine are sa-mi dea si mie semnul acela care este pe prima pagina??!!Interzis ciorilor!!
Si te consideri inteligent?
Adica,no offence dar...ce-i asa de tare la semnul ala?Din punctul meu de vedere denota o gandire de Evul Mediu
moarte ciorilor!!!n-am venit pe stadion ca miera teama ca daka veneam eu si gasca mea ne suspendau 30 de ani :cry: Buzau lokul unde ciorile intoarca cu frana de mana :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uite poza aici:
