FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ANTI CIORI!!!!

bobolix30.03.2006 12:00

Va rog frumos cine are sa-mi dea si mie semnul acela care este pe prima pagina??!!Interzis ciorilor!!

4 Real30.03.2006 15:13

Si te consideri inteligent?

Adica,no offence dar...ce-i asa de tare la semnul ala?Din punctul meu de vedere denota o gandire de Evul Mediu

winner_00730.03.2006 16:24

moarte ciorilor!!!n-am venit pe stadion ca miera teama ca daka veneam eu si gasca mea ne suspendau 30 de ani :cry: Buzau lokul unde ciorile intoarca cu frana de mana :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

cannavaro13.04.2006 21:07

Uite poza aici:

 

rapidhuaa3sp6qo.jpg