FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze cu emblema Steaua

1986steaua29.03.2006 20:20

Daca are cineva poze cu emblema Steaua de rezolutie mare va rog frumos sa mi-le trimiteti si mie la adresa c***@***. Multumesc

Triphat30.03.2006 21:18

www.google.com asa de greu e ?

cannavaro24.04.2006 19:11

Esti multumit?

 

steaua9ff.gif

 

098yk.jpg