FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

hubul stelei

daz27.03.2006 20:53

cand incerc sa ma conectez la hub cica sunt banat. si nu stiu cam care ar fi motivul. poate sa imi raspunda cineva ?

alex ripper27.03.2006 22:01

e greu sa te uiti cateva randuri mai jos unde este un topic legat de acest hub?

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2720