27.03.2006 20:53
cand incerc sa ma conectez la hub cica sunt banat. si nu stiu cam care ar fi motivul. poate sa imi raspunda cineva ?
cand incerc sa ma conectez la hub cica sunt banat. si nu stiu cam care ar fi motivul. poate sa imi raspunda cineva ?
e greu sa te uiti cateva randuri mai jos unde este un topic legat de acest hub?