FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori fericite Stelistilor de pretutindeni!

Virgil24.12.2011 20:27

Craciun Fericit si un An Nou cu sanatate, realizari si bucurii, tuturor Stelistilor! LA MULTI ANI, STELISTI!

TURQOAZ25.12.2011 10:28

Craciun Fericit tuturor stelistilor sa aveti parte de toate in culorile ros-albastre ~~!

axl27.12.2011 16:15

P1020565.JPG

Sarbatori fericite tuturor!