FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand tricou Steaua Bucuresti [Valeriu LUPU 19]

NIROSB22.12.2011 00:02

La meciul cu Sibiu am prins tricoul lui Valeriu Lupu si am decis sa il scot la vanzare :steag_cruce_invers: .

http://www.imagehousing.com/imageupload.php?id=927223

http://www.imagehousing.com/imageupload.php?id=927221

http://www.imagehousing.com/imageupload.php?id=927222

http://www.imagehousing.com/imageupload.php?id=927225

 

(este marimea L)

 

200ron [neg] only Bucuresti.

MoWeed22.12.2011 00:15

Suporteri adevati fular-campionii

NIROSB22.12.2011 00:36

??? Pe mine nu ma incanta cu nimic tricoul , de ce l-as tine ? Poate cineva il doreste . Ce ar trebui sa fac sa fiu catalogat 'suporter adevarat' ???

john_8622.12.2011 00:39
??? Pe mine nu ma incanta cu nimic tricoul , de ce l-as tine ? Poate cineva il doreste . Ce ar trebui sa fac sa fiu catalogat 'suporter adevarat' ???

Sa il pastrezi sau sa nu ceri 2 milioane pe el

NIROSB22.12.2011 00:42
:hmmm: Raman la decizia de a-l vinde. Poate il cumpara un 'suporter adevarat'.
john_8622.12.2011 00:44

succes. numai ca "adevaratii" nici nu stiu ca Lupu face parte din lotul Stelei, d-apai sa mai dea si 200 ron...

NIROSB22.12.2011 00:47

Asta este . Ghinion .Daca Nu il doreste nimeni il voi pastra ca amintire.

STARforce22.12.2011 08:27

Sa-l porti cu mandrie!

 

2good11.04.2012 11:12

cumpar eu azi sau maine ( cel tarziu). ofer 100 daca este in conditii bune. da mi un PM !

ssultras26.08.2012 19:20

Salut. As fi interesat de tricou. Daca mai este valabil contacteaza`ma in PRIVAT !