Fiti alaturi d Farul cum e Farul alaturi d Steaua. Rugam cat mai multe sms-uri si telefoane la talk showurile sportive. Farul a fost furat si din nou in avantajul lui Dinamo. jandarmii au fost corecti cu evacuarea si poate chiar si cu bataia acordata suporterilor dinamovisti. Sa aratam adevarul in fotbalul romanesc la Recursul Etapei. PS: nu va fie frica sa mai veniti cu Steaua la Constanta. Va garantez ca nu veti plati asa ceva deoarece galeria stelista este una civilizata nu ca tiganii nespalati sau cainii spurcati.
