Din ciclul "cadouri de Craciun pentru stelisti", creditorul a dezvaluit ca a finantat o coregrafie afisata de galeria Stelei in acest tur de campionat.
"M-a costat, de exemplu, 64 de milioane pentru coregrafie. De ce sa nu dau, nu e echipa mea?"
Deci... cum? ![]()
