Ce parere aveti despre o sectiune speciala cu torrente? Mi-a venit ideea incercand sa descarc emisiunea fanatik. Majoritatea au interenet de la retele locale, de cartier, si pot trage cu cel putin 1 mega din unele retele metropolitane, iar daca fisierul este deja luat de cineva din reteaua mea, lucru foarte probabil avand in vedere ca stau in DT, il descarc cu 5 MB. Ar fi bine si pentru serverele voastre mai putin solicitate, veti putea acorda drepturi de upload usor mai multor utilizatori, se vor putea pune fisiere foarte mari (cativa GB) fara probleme... avantajele sunt nenumarate. Va rog sa luati in serios propunerea.
