'Galeria are un sef infractor
In fine am ajuns la galerie. Spre desobire de alte formatiuni de acest gen, galleria Stelei nu are o traditie bine conturata, alcatuind mai degraba o Armata de pusti nascuti dupa 1990, cu antecedente violente si porniri rasiste. Poate ca n-ar fi acest lucru cel mai grav dintre toate, cum la fel de adevarat este ca nu doar suporterii Stelei sunt isterici si agresivi, inse cum poti educa o asfel de masa de oameni atata tip cat liderul ei, Gheorghe Mustata, este retinut pentru multiple Infractiuni ?' Ziarul 7plus 24.03.06
Cat de multi bani a luat acest ziarist, al carui nume nu este precizat din diverse motive (ma-ntreb dece ?) de la domnu Copos sau Dinu Gheorghe, sau poate chiar de la acei caini spurcati din groapa… fara nume… Voi ce parari aveti de acest subiect, nu zic ca Mustata este nevinovat, nu discut despre acest subiect…. Dar ar fi bine sa avem un lider de galerie, ka daka nu o sa fie vraiste la urmatoarele meciuri, si echipa o sa fie suspendate pentru scandari rasiste.
