FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Procesul pentru brand

Costi28.11.2011 17:17

13 decembrie, urmatorul termen, pana acum au fost amanari

crossman28.11.2011 17:29

Mai stie cineva ceva de proces ? Ce se mai aude ?

 

Scuze pentru double post .. Se blocase explorerul !

crossman23.12.2011 09:09

Presupun ca tot amanare nu ?

David23.12.2011 09:58

Normal.

crossman23.12.2011 10:03

Chiar nu cunosc sistemul juridic .. Dar ai voie asa se se amane cazul la infinit ? Poate cineva sa explice?