probabil ca cei care au intrat pe prima pagina au vazut linkul catre gazeta sporturilor care ofera fragmente din evolutia Stelei in cupa campionilor europeni, din calificari si din finala.
pentru cei care au descarcat filmuletele: aveti si voi prebleme cu sonorizarea la vreo 3 din ele?
