FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in 1986 - secvente video

rady17.09.2004 16:13

probabil ca cei care au intrat pe prima pagina au vazut linkul catre gazeta sporturilor care ofera fragmente din evolutia Stelei in cupa campionilor europeni, din calificari si din finala.

pentru cei care au descarcat filmuletele: aveti si voi prebleme cu sonorizarea la vreo 3 din ele?

George Stan17.09.2004 17:28

Eu nu am probleme, mai mult ca sigur e de la tine, fisierele sunt encodate cu codecuri microsoft asa ca du-te la http://www.microsoft.com/windows/windowsme...ecdownload.aspx si instaleaza pachetul de codecuri.

Am sa mut acest subiect la "sugestii probleme etc" din motive evidente.

rady17.09.2004 17:45

yup, playerul era de vina. foloseam mplayer2, ca-mi place mai mult dar am trecut pe real one si merge perfect

 

thanks

Duckadam19.09.2004 14:39

Eu am tot meciul(integral) ! Cine vrea contact la d***@***.

teto22.09.2004 18:21

salut sunt stefy

sunt stelist infocat

teto22.09.2004 18:22

salut

vreu sa-mi spuneti si mie cum vb pe chat

George Stan22.09.2004 21:25
salut  

vreu sa-mi spuneti si mie cum vb pe chat

1. Vezi ca e un buton in partea de sus a paginii.

2. Ai grija unde postezi intrebarile. De ce ai intrebat de chat la topicul "Steaua 86 secente video" ??

Darius_Stelistul16.02.2006 10:17

As vrea sa fac un banner cu Steaua.V-ar placea?