Salut baieti. Am si eu nevoie de ajutorul celor care stau in Bucuresti. Peste cateva zile o sa ajung in Bucuresti(gara de nord) pe la 5 jum dimineata. Si de acolo trebuie sa ajung la aeroportul Baneasa. Nu vreau sa merg cu taxi pt ca am inteles ca te cam pacalesc baietii. Am citit pe undeva ca este un autobuz (780 parca) care duce de la Gara de Nord la Baneasa. Dar nu stiu sigur. Nu stiu daca e adevarat. Nu stiu orar. Nu stiu nimic. Ma puteti ajuta cu niste informatii? Va multumesc
