FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bancuri Ilustrate

BaDTerroR14.11.2011 15:13

Buna stelistilor! Nu de mult am inceput sa ilustrez bancuri asa ca m-am gandit sa va arat si voua creatiile mele, astept parerile voastre. fular-campioniibancuri-ilustrate-limba-ebraica.jpg

 

 

 

Sau....

 

razboi-china.jpg

Apropo, cred ca urmeaza sa creez si niste bancuri ilustrate cu Dinamo sa mai radem :))

 

O sa incerc sa le pun si pe urmatoarele care le creez aici, insa prima data vor aparea pe Dli - Bancuri ilustrate

BaDTerroR09.02.2012 08:25

Am revenit insa nu vad nici o parere din pacate, astept cu nerabdare sa va citesc parerile si eventual ideile :) v-am mai adus 2, poate despre astea aveti ceva pareri :D

 

iepurasul-vitezoman.jpg

pinguinu-la-polol-nord.jpg