14.11.2011 15:13
Buna stelistilor! Nu de mult am inceput sa ilustrez bancuri asa ca m-am gandit sa va arat si voua creatiile mele, astept parerile voastre. ![]()

Sau....

Apropo, cred ca urmeaza sa creez si niste bancuri ilustrate cu Dinamo sa mai radem ![]()
O sa incerc sa le pun si pe urmatoarele care le creez aici, insa prima data vor aparea pe Dli - Bancuri ilustrate


