As dori sa stiu si eu daca as putea gasi tricou cu Steaua si daca da,unde(ca cele pe care le-au purtat la meciul cu Maccabi Haifa).Multumesc mult!
As dori sa stiu si eu daca as putea gasi tricou cu Steaua si daca da,unde(ca cele pe care le-au purtat la meciul cu Maccabi Haifa).Multumesc mult!
Larissa Riquelme?
Larissa Riquelme?
Nu cred, ca aia umbla mai mult fara tricou! ![]()
Pai a venit frigu' mah!;]
Si ce , nu-i destul un sutien? ![]()
La Jiji gasesti tricouri cu Steaua crestina ![]()
La Jiji gasesti tricouri cu Steaua crestina![]()
SALUT!VA ROG,AM NEVOIE DE AJUTOR DIN PARTEA DUMNEAVOASTRA,LA VARA O SA PLEC IN VACANTA IN SPANIA IAR NISTE RUDE DE-ALE MELE(MARI FANI Steaua) VOR SA LE DUC CATE UN TRICOU DE JOC,NU ORIGINAL,O REPLICA,PROBLEMA E CA NU GASESC PE NICAIERI,ATI PUTEA SA MA SFATUITI UNDE AS PUTEA GASI,CA MAGAZINUL DIN Unirea S-A DESFIINTAT!
MULTUMESC ANTICIPAT!