FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricou Steaua

Larissa09.11.2011 22:57

As dori sa stiu si eu daca as putea gasi tricou cu Steaua si daca da,unde(ca cele pe care le-au purtat la meciul cu Maccabi Haifa).Multumesc mult!

Tz3pI09.11.2011 23:44

Larissa Riquelme?

red&blue_boy10.11.2011 04:51
Larissa Riquelme?

Nu cred, ca aia umbla mai mult fara tricou! :)

STARforce10.11.2011 08:26

Pai a venit frigu' mah!;]

 

red&blue_boy10.11.2011 08:50

Si ce , nu-i destul un sutien? :))

Ionutzalexx10.11.2011 09:08

La Jiji gasesti tricouri cu Steaua crestina ;)

aditargoviste04.04.2012 16:52
La Jiji gasesti tricouri cu Steaua crestina ;)

SALUT!VA ROG,AM NEVOIE DE AJUTOR DIN PARTEA DUMNEAVOASTRA,LA VARA O SA PLEC IN VACANTA IN SPANIA IAR NISTE RUDE DE-ALE MELE(MARI FANI Steaua) VOR SA LE DUC CATE UN TRICOU DE JOC,NU ORIGINAL,O REPLICA,PROBLEMA E CA NU GASESC PE NICAIERI,ATI PUTEA SA MA SFATUITI UNDE AS PUTEA GASI,CA MAGAZINUL DIN Unirea S-A DESFIINTAT!

MULTUMESC ANTICIPAT!

blindica04.04.2012 17:15

Vedeti ca gasiti tricouri cu Steaua in Bucuresti,Piata Drumul Taberei,dupa o carmangerie.Parca asa au zis la tembelizor. :wacko: FCSB - Magazin Partener.

Si sa tineti minte ca pentru aceasta rusine este responsabil Gheorghe B.ecali !

 

din_templu_intr_o_ghereta_de_4_pe_2_acolo_inghesuie_gigi_milioanele_de_fani_ai_stelei_1_size1.jpg