FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

s-a intamplat si la altii

kingstonian stelist07.11.2011 04:45

Drag popor stelist,

 

pana de una zi credeam ca ce intampla la Stelutzica noastra cu becalu' e unic in lumea asta. Insa de curand am aflat de la niste colegi de munca ca Toronto Maple Leaf a trecut prin ceva similar cu un patron foarte vocal.

 

Au scapat de el doar pt ca i-a scapat al de sus de patronul asta, dar numai dupa vreo 20 de ani de domnie. Si nici echipa nu si-a mai revenit vreodata la forma de altadata.

 

Si m-am gandit sa impart cu voi chestiune asta.

 

Singurul lucru bun e ca inca lumea mai tine cu Toronto Maple Leaf.

 

Kingstonian Stelist

blindica07.11.2011 06:53

Pe sablonul acesta noi mai avem de asteptat vreo 11-12 si speram ca ''Al de Sus'' sa-si dea seama de gravitatea faptelor fariseului. In cel mai bun caz,poa` se duce de inima rea ca nu mai ia bani din Sampions Lij.

Liviu: VPM07.11.2011 09:48

sper sa aibe o soarta asemanatoare cu teo peter

Lays07.11.2011 15:48

prostia e universala

STARforce07.11.2011 15:59

Romanica,tarisoara tuturor imposibilitatilor!Eu zic ca totusi sa nu ne pierdem speranta...heheheheh

 

 

P.S.Poate ii aterizeaza asteroidul pe mosia din pipera;))))))