Drag popor stelist,
pana de una zi credeam ca ce intampla la Stelutzica noastra cu becalu' e unic in lumea asta. Insa de curand am aflat de la niste colegi de munca ca Toronto Maple Leaf a trecut prin ceva similar cu un patron foarte vocal.
Au scapat de el doar pt ca i-a scapat al de sus de patronul asta, dar numai dupa vreo 20 de ani de domnie. Si nici echipa nu si-a mai revenit vreodata la forma de altadata.
Si m-am gandit sa impart cu voi chestiune asta.
Singurul lucru bun e ca inca lumea mai tine cu Toronto Maple Leaf.
Kingstonian Stelist
