FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fan club in afara Romaniei

JacksoN_badBoy23.03.2006 21:16

Am o intrebare

Am o propune

De a creea un fan club si in Moldova ( Chisinau )

pentru ca si acest oras sunt foarte multi stelisti.

 

Mult respect JacksoN

 

PS cu Steaua pana la moarte :D:D !!!!!!!!

Papp25.03.2006 11:57
Am o intrebare  

Am o propune  

De a creea un fan club si in Moldova ( Chisinau )

pentru ca si acest oras sunt foarte multi stelisti.

 

Mult respect JacksoN

 

PS cu Steaua pana la moarte  :D  :D !!!!!!!!

 

 

Si cu siguranta ca o sa-l faca!!

Cu ce bani, bai???

alex stelist25.03.2006 12:17

Eu la fel sunt din Chisinau si sunt de acord cu crearea unui fan club.As vrea sa mentionezi ca in Chisinau sunt foarte multi stelisti.

 

Putem lua legatura JacksoN_badBoy.

Cage25.03.2006 13:53

succes in ceea ce faceti acolo.am si eu o intrebare fara nici o urma de ironie.Ceva fan-cluburi spartak sau cska moscova aveti?

alex stelist26.03.2006 17:56

Stiu de existenta unui Fan Club Spartak Moskova in Chisinau, de TSKA probabil ca exista. Insa in gind imi e doar Steaua...

alex stelist26.03.2006 17:59
Am o intrebare  

Am o propune  

De a creea un fan club si in Moldova ( Chisinau )

pentru ca si acest oras sunt foarte multi stelisti.

 

Mult respect JacksoN

 

PS cu Steaua pana la moarte  :D  :D !!!!!!!!

 

 

Si cu siguranta ca o sa-l faca!!

Cu ce bani, bai???

 

 

Banii nu sunt o problema. Dear fi membri si REZULTATE CIT MAI BUNE A STELUTEI...