Am o intrebare
Am o propune
De a creea un fan club si in Moldova ( Chisinau )
pentru ca si acest oras sunt foarte multi stelisti.
Mult respect JacksoN
PS cu Steaua pana la moarte ![]()
!!!!!!!!
Am o intrebare
Am o propune
De a creea un fan club si in Moldova ( Chisinau )
pentru ca si acest oras sunt foarte multi stelisti.
Mult respect JacksoN
PS cu Steaua pana la moarte ![]()
!!!!!!!!
Am o intrebareAm o propune
De a creea un fan club si in Moldova ( Chisinau )
pentru ca si acest oras sunt foarte multi stelisti.
Mult respect JacksoN
PS cu Steaua pana la moarte
![]()
!!!!!!!!
Si cu siguranta ca o sa-l faca!!
Cu ce bani, bai???
Eu la fel sunt din Chisinau si sunt de acord cu crearea unui fan club.As vrea sa mentionezi ca in Chisinau sunt foarte multi stelisti.
Putem lua legatura JacksoN_badBoy.
succes in ceea ce faceti acolo.am si eu o intrebare fara nici o urma de ironie.Ceva fan-cluburi spartak sau cska moscova aveti?
Stiu de existenta unui Fan Club Spartak Moskova in Chisinau, de TSKA probabil ca exista. Insa in gind imi e doar Steaua...
Am o intrebareAm o propune
De a creea un fan club si in Moldova ( Chisinau )
pentru ca si acest oras sunt foarte multi stelisti.
Mult respect JacksoN
PS cu Steaua pana la moarte
![]()
!!!!!!!!
Si cu siguranta ca o sa-l faca!!
Cu ce bani, bai???
Banii nu sunt o problema. Dear fi membri si REZULTATE CIT MAI BUNE A STELUTEI...