FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Surpriza pentru SteauaToronto!!!

ss lucki23.03.2006 16:22

Te rog admira suporterii "fanatici" ai Montrealului.... In special la meciul cu Toronto. Priviti ce ultrasi exista in Canada! :lol:

 

http://www.ultrasmontreal.com/video.php

SteauaToronto26.03.2006 14:42

ce e asta, gluma de 1 aprilie :D???

ss lucki29.03.2006 01:13

:lol: Si eu am crezut la fel cand am vazut site-ul prima data... Dar nu, acesti "ultrasi" chiar exista si merg la meciurile lui Montreal impact, echipa de fotbal. Sunt vreo 5-6 de origine italiana, care mai stiu cantece de pe stadioane si ii invata pe pustii din jurul lor.

La Toronto sunt "ultrasi" ? :D