23.03.2006 16:22
Te rog admira suporterii "fanatici" ai Montrealului.... In special la meciul cu Toronto. Priviti ce ultrasi exista in Canada! :lol:
Te rog admira suporterii "fanatici" ai Montrealului.... In special la meciul cu Toronto. Priviti ce ultrasi exista in Canada! :lol:
ce e asta, gluma de 1 aprilie
???
:lol: Si eu am crezut la fel cand am vazut site-ul prima data... Dar nu, acesti "ultrasi" chiar exista si merg la meciurile lui Montreal impact, echipa de fotbal. Sunt vreo 5-6 de origine italiana, care mai stiu cantece de pe stadioane si ii invata pe pustii din jurul lor.
La Toronto sunt "ultrasi" ? ![]()