FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spectacol in tribune!Spectacol in teren!

Kcas_Manyac17.09.2004 14:04

De ce "Spectacol in tribune", pentru ca atunci cand vin la stadion nu vin sa mananc seminte, sa-mi plimb gacica sau mai stiu yo ce. Astea le fac acasa, in parc oriunde dar nu la stadion.Stadionul inseamna spectacol, spectacol pe care noi suporterii trebuie sa-l facem si sa-l facem bine.Nu vin de la Titan pana in Ghencea sa stau, ca sa nu mai spun ca intoarcerea se face pe jos, si e valabil si pentru mine si pentru multi ca mine.(Colentina, Tei, Diham,etc.)

Daca va fi "Spectacol in tribune" va asigur ca va fi si "Spectacol in teren".