FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Referendum fcsteaua

Joga Bonito20.10.2011 17:32

M-am saturat de incompetenta acestui personaj. Pestele de la cap se-mpute. Sa vedem daca comunitatea stelista este de acord.

 

A dat ceva eroare, un moderator binevoitor sa stearga doua exemplare.

Kellerman20.10.2011 17:34

nu nu nu si iarasi nu.

Ronnie20.10.2011 17:41
Pestele de la cap se-mpute.

 

Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.

*Alecs*20.10.2011 17:55

Nu utilizatorii decid cine e si cine nu moderator. Ei pot face plangeri in topicul special facut pentru astfel de situatii, iar mai marii site-ului vor decide daca au gresit sau nu.

 

Topic inchis