FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vino sa joci fotbal cu noi !

FCPartizan20.03.2006 17:47

VREI SA JOCI FOTBAL PE BUNE INTR-UN CADRU OFICIAL ?

 

Daca vrei sa joci fotbal la o echipa de amatori, sa te distrezi in weekend alaturi de prieteni, si sa faci si ceva miscare NU MAI CAUTA! FC Partizan Bucuresti este solutia pentru tine ! Vei participa intr-o competitie oficiala organizata de FRF, unde vei concura cu alte echipe de amatori, intr-o Liga ce se disputa in sistemul tur-retur.Intra pe www.fcpartizan.go.ro si alatura-te echipei.

Te asteptam !

 

Atentie ! Site-ul merge temporar doar cu Microsoft Internet Explorer.

Mirel_Radoi20.03.2006 17:58

sii unde jucam?

pe calc sau in realitate

FCPartizan20.03.2006 19:11

Bineinteles ca in realitate. Divizia D (teren redus) este o competitie oficiala organizata de FRF prin intermediul AMFB. Competitia este la fel de reala ca si Divizia A.

 

Puteti vizita site-ul www.fcpartizan.go.ro , sau pe mail la f***@*** , sau pe Yahoo Messenger : deadendstudio , pentru mai multe lamuriri.

 

Succes!