Sunt student in anul I la Poli la Timisoara.joi dupa ce i-am scos pe Betis am iesit in centru timis.suporterii lu Poli s-au ofticat ca in Timisoara sunt multi stelisti(mai multi decat cred ei) si au inceput sa strige imp Stelei la meciu cu bacau.azi au venit in complex,dupa meciu cu nationalul,si au inceput sa strige:europa Steaua,oriunde Steaua,aurolacii din Ghencea..nu am putut riposta pt ca nu puteam face fata dar sampt viitoare ei vin la noi acasa si vrem sa-i tratai ca atare.aratati-le cine e cea mai tare galerie din tara.demonstati-le asta.ei se cred cei mai tari,dar nu sunt.RAZBUNATI-NE!!!sper ca cineva din galerie sa vada acest msj si sa pregateasca razboiul cu Poli ca pe un razboi cu Dinamo.faceti acest lucru pt suporterii din provincie care nu pot fi tot timpul aproape de echipa asa cum si-ar dori.STELIST PANA LA MOARTE!!
semnat suporteru' din Timisoara
