FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ma ajuta careva?

binary19.03.2006 21:09

cau la toata lumea ...

mar interesa de unde as putea sa downlodez meciu Stelei cu barca cand a castigat cupa campionilor

sau macar loviturile de la 11 m

va multumesc

Mirel_Radoi21.03.2006 05:47
cau la toata lumea ...  

mar interesa de unde as putea sa downlodez meciu Stelei cu barca cand a castigat cupa campionilor

sau macar loviturile de la 11 m

va multumesc

 

eu stiu decat segvente din el

 

www.google.com/video/

si scrii acolo "Steaua"

sunt exact loviturile de la 11 metri

Mirel_Radoi21.03.2006 06:06

sau mai precis aici:

http://video.google.com/videoplay?docid=-1...77958&cu=Steaua

pentru primele 2 goluri aparate ale lui dukadam

sau aici:

http://video.google.com/videoplay?docid=36...03687&cu=Steaua

 

si aici pentru ultimele 2 aparate tot de dukadam :lol:

Mirel_Radoi21.03.2006 06:10

sau contacteaza-ma la adresa de messenger

darius_radoi

si poate ti-l trimit eu