Am creat pe site-ul meu propriu un subdomeniu pentru a-i ajuta pe toti cei ce stau acasa si doresc sa vada Steaua in actiune. Acest subdomeniu l-am creat special pentru suporterii stelisti (si pentru mine
) , ajutandu-i astfel sa isi vada echipa favorita atunci cand grila de programe TV nu le permite acest lucru.
Apoi am trimis site-ul prin mail pentru a aparea in lista de site-uri sugerate impreuna cu toate informatiile necesare dar fara succes.
Este vorba de http://Steaua.pedigisport.info
Astept raspunsul Dvs.
O zi buna!
