FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand iPod nano (5th generation) 8GB

crysty1409.09.2011 11:47

Ipod-ul n-are nicio problema, eu am o problema si d-aia-l vand.

Tre' sa-l dau pana luni, cel tarziu.

Vine fara casti.

Pret: 350 lei.

 

Predare personala in Bucuresti.

 

 

Revin cu poze.

crysty1409.09.2011 13:01

VbzNQ.jpg

NxyVr.jpg

crysty1410.09.2011 11:20

330.

crysty1411.09.2011 10:31

300.

Maye11.09.2011 22:52

Eu zic sa stati linistiti. In 7 zile il luati cu 10 lei. :D

Bogdan12.09.2011 07:54

iti dau 120 ron :D