FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

intrebare

blackman17.03.2006 21:30

am si eu o intreabare daka imi poate raspunde cineva :? campionat de fifa 2005 nu se organizeaza :cry:

i0nutz8318.03.2006 00:53
am si eu o intreabare daka imi poate raspunde cineva :? campionat de fifa 2005 nu se organizeaza :cry:

 

Scrie clar: fifa2006.