FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ionuț Nastasie

Daniel-Ionut31.08.2011 16:08

b_27_nastasie_2011.jpg

Nume complet: Ionut Nastasie

Post: mijlocas

Razvypitesti01.09.2011 08:25

sper sa nu faca Jiji in asa fel incat sa moara speranta.umbla vorba ca acest baiat are talent

Daniel-Ionut27.01.2012 10:29

Mijlocasul Ionuț Nastasie a suferit o ruptură musculară in timpul amicalului disputat de selectionata U20 a Romaniei in compania echipei secunde a rusilor de la Spartak Moscova si, cel mai probabil, va rata restul perioadei de pregatire.

Mem027.01.2012 12:25

am citit si eu,foarte urate accidentarile de genul asta,mai ales ca dupa recuperare pot recidiva foarte usor;

ebonyc27.01.2012 14:42

Din pacate ratarea pregatirii de iarna inseamna ca nu va apuca sa joace cam tot restul sezonului odata cu noile transferuri . Pentru binele lui sper sa faca Hagi o miscare si sa-l ia la Viitorul.

JohnCO223.02.2012 11:36
Din pacate ratarea pregatirii de iarna inseamna ca nu va apuca sa joace cam tot restul sezonului odata cu noile transferuri . Pentru binele lui sper sa faca Hagi o miscare si sa-l ia la Viitorul.

 

Iar pentru binele nostru, sa primeasca mai des ocazia de a juca in primul 11 si sa ne aduca cat mai multe meciuri bune cu goluri...pase de gol sau actiuni individuale cat mai frumoase!

emil8627.06.2012 17:33

In amicale imi place foarte mult de el ca jucator. Reghe se lauda ca o sa bage mai mult tinerii in teren decat au facut-o predecesorii sai..

ebonyc28.06.2012 08:59
In amicale imi place foarte mult de el ca jucator. Reghe se lauda ca o sa bage mai mult tinerii in teren decat au facut-o predecesorii sai..

 

I-a pus-o in gheata lui Rocha cu Basel.

alinastamate29.06.2012 07:06

Asa e. Sper sa primeasca mai multe sanse la prima echipa. Este un jucator valoros.

Daniel-Ionut01.07.2012 07:01

Cat de bine joaca in amicale! E peste Chipciu in acest moment.

emil8615.08.2012 13:42

In acest moment mai mult ca sigur va pleca, cel putin sub forma de imprumut, dupa venirea lui Popa.

red&blue_boy15.08.2012 20:21

Am vazut ca el si Lupu vor fi imprumutati la U Cluj .

rtj15.08.2012 21:15

Mai bine pentru amandoi.

ionutserban23.08.2012 14:37

Poate va reveni la echipa in viitorul apropiat si va face lucruri bune.

Lari04.07.2013 13:53

Am vorbit cu MM si i-am spus sa ni-l lase noua pentru a-l aduce unde ii este locul, adica sa-l facem mare pentru a deveni un fotbalist important al fotbalului romanesc. Nastasie a fost liderul de generatie la varsta sa si am incredere deplina in el, a declarat Hagi pentru Dolce Sport.

 

Ionut Nastasie a bifat doar sase meciuri pentru echipa mare a Stelei. El are multiple prezente la loturile de juniori ale Romaniei